Królowe życia 4 (5/12)

Królowe życia 4 (5/12)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Dagmara i Edzia wpadną na szalony pomysł. Jego realizacja będzie wymagała od nich współpracy oraz kompromisów. Rafał i Gabriel będą szukać idealnego miejsca na organizację ich wesela.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy intrygujących bohaterów. W ich życiu zajdzie wiele zmian. Rodzina Dagmary powiększy się o nowych członków, a Gabriel i Rafał wskutek wyjazdu na Majorkę, który dał im niesamowite emocje, postanowią pójść o krok dalej. W tej serii poznamy także nowe królowe. Wśród nich Iza, bizneswomen z Poznania, która prowadzi dobrze prosperującą firmę odzieżową, a swoje udane życie zawodowe bez problemu łączy z życiem rodzinnym - ma cudowną córeczkę i narzeczonego, który świata poza nią nie widzi. Kolejną nową bohaterką będzie Aga, która prowadzi w Monachium salon kosmetyczny. Kobieta chce powrócić do ojczyzny, aby szukać miejsca na "emeryturę". Widzowie przekonają się, czy odnajdzie pełne szczęście.

W tym odcinku

Dagmara i Edzia wpadną na szalony pomysł. Jego realizacja będzie wymagała od nich współpracy oraz kompromisów. Rafał i Gabriel będą szukać idealnego miejsce na organizację ich wesela. Obaj pragną, aby ten dzień był wyjątkowy, więc przygotowania są dla nich bardzo stresujące. Życie szybko zmusi ich, by zmienić wartości i znaleźć odpowiedź na pytanie, co tak naprawdę się liczy. Tymczasem Iza będzie przygotowywać się do swojej urodzinowej imprezy. Po drodze nie zabraknie dramatycznych zwrotów akcji i kłopotów, z którymi bohaterka będzie musiała się zmierzyć.