Królowe życia 3 (3/12)

Królowe życia 3 (3/12)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Inga Zawadzka
W skrócie:Bizneswoman z Wrocławia, Marzena, wie, czego chce i nie waha się po to sięgać. Swoją firmę prowadzi twardą ręką. Tymczasem Dagmara udowadnia, że rola matki jest najważniejszą w jej życiu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon telenoweli dokumentalnej, w której widzowie mają okazję przyjrzeć się życiu wciąż żądnych przygód ekscentrycznych bohaterów. Uczestnicy programu nie znają takich słów jak norma i przeciętność. W tej serii wciąż będą inspirować pełnym pasji podejściem do życia i umiejętnością radzenie sobie w trudnych sytuacjach. Widzowie mogą obserwować ich zachowania w domu, w pracy, czy na randce, a także poznają ich najbliższych. Dagmara będzie zmuszona podjąć decyzję w sprawie swojej dyskoteki. Na każdym etapie swoich rozważań będzie mogła liczyć na rodzinę i przyjaciół, którzy będą dodawać jej otuchy. Gabriel i jego partner Rafał nadal będą zaskakiwać odważnym i kreatywnym podejściem do życia. Poznamy również nowe królowe, które łączy miłość do drobnych przyjemności. Wśród nich urodzona w koronie i zawsze stawiająca na swoim Marzena.

W tym odcinku

Bizneswoman z Wrocławia, Marzena, to osoba, która wie, czego chce i nie waha się po to sięgnąć. Swoją firmę prowadzi twardą ręką, ponieważ to głównie od niej zależy sukces jej biznesu. Dagmara udowadnia, że rola matki jest najważniejszą w jej życiu. Tymczasem Rafał i Gabriel poszukują "Kopciuszka", którego postarają się zmienić w wystrzałową, nowoczesną księżniczkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także