Królowe życia 3 (12-ost.)

Królowe życia 3 (12-ost.)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Inga Zawadzka
W skrócie:W tym odcinku bohaterowie będą realizować plany, które od dawna kiełkowały w ich głowach. Rafał i Gabriel postanowią zadbać nie tylko o swoje mięśnie i ładny wygląd, ale też o bezpieczeństwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon telenoweli dokumentalnej, w której widzowie mają okazję przyjrzeć się życiu wciąż żądnych przygód ekscentrycznych bohaterów. Uczestnicy programu nie znają takich słów jak norma i przeciętność. W tej serii wciąż będą inspirować pełnym pasji podejściem do życia i umiejętnością radzenie sobie w trudnych sytuacjach. Widzowie mogą obserwować ich zachowania w domu, w pracy, czy na randce, a także poznają ich najbliższych. Dagmara będzie zmuszona podjąć decyzję w sprawie swojej dyskoteki. Na każdym etapie swoich rozważań będzie mogła liczyć na rodzinę i przyjaciół, którzy będą dodawać jej otuchy. Gabriel i jego partner Rafał nadal będą zaskakiwać odważnym i kreatywnym podejściem do życia. Poznamy również nowe królowe, które łączy miłość do drobnych przyjemności. Wśród nich urodzona w koronie i zawsze stawiająca na swoim Marzena.

W tym odcinku

W tym odcinku bohaterowie będą realizować plany, które od dawna kiełkowały w ich głowach. Rafał i Gabriel postanowią zadbać nie tylko o swoje mięśnie i ładny wygląd, ale też o bezpieczeństwo. Znajdą ciekawy sposób na połączenie jednego z drugim. Tymczasem Inga będzie realizować swoje marzenie o karierze w modelingu. Dziewczyna pójdzie na całość i nie znajdzie miejsca na kompromis. Dagmara wciąż będzie szukać powodu swojego złego samopoczucia. Badanie, któremu podda się tym razem, będzie wymagało od niej odwagi.

Występują (pokaż wszystkich)