Królowe życia 3 (10/12)

Królowe życia 3 (10/12)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Inga Zawadzka
W skrócie:Dagmara i Zuzia odwiedzają Monikę, by podarować jej rybkę. Nic nie idzie zgodnie z planem. Gabriel i Rafał wracają z Hiszpanii. W domu mają jasny podział obowiązków. Czasami jednak Rafał się buntuje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon telenoweli dokumentalnej, w której widzowie mają okazję przyjrzeć się życiu wciąż żądnych przygód ekscentrycznych bohaterów. Uczestnicy programu nie znają takich słów jak norma i przeciętność. W tej serii wciąż będą inspirować pełnym pasji podejściem do życia i umiejętnością radzenie sobie w trudnych sytuacjach. Widzowie mogą obserwować ich zachowania w domu, w pracy, czy na randce, a także poznają ich najbliższych. Dagmara będzie zmuszona podjąć decyzję w sprawie swojej dyskoteki. Na każdym etapie swoich rozważań będzie mogła liczyć na rodzinę i przyjaciół, którzy będą dodawać jej otuchy. Gabriel i jego partner Rafał nadal będą zaskakiwać odważnym i kreatywnym podejściem do życia. Poznamy również nowe królowe, które łączy miłość do drobnych przyjemności. Wśród nich urodzona w koronie i zawsze stawiająca na swoim Marzena.

W tym odcinku

Dagmara i Zuzia odwiedzają Monikę, by podarować jej rybkę. Nie wszystko idzie zgodnie z planem. Gabriel i Rafał wracają z Hiszpanii. W domu mają teoretycznie jasny podział obowiązków. Jednak czasami pomaganie w kuchni przerasta Rafała i wtedy dochodzi do awantury. Marzena organizuje przyjęcie na tarasie. Z pomocą przybywa pierwszy gość - jej przyjaciółka. Wkrótce jednak stery w kuchni przejmuje Grzegorz.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także