Królestwo drapieżników: Droga do władzy (6)
(Savage Kingdom: Ascendency)
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
piątek, 22 sierpnia za 13 dni |
15:00 | National Geographic Wild |
Opis
Bezwzględnych drapieżników w drodze po zdobycz nic nie powstrzyma. Ich przeżycie zależy od wielkich stad zwierząt, które rok po roku od tysiącleci przybywają w to samo miejsce, by zaspokoić pragnienie. Lwy, lamparty, czy hieny doskonale wiedzą, że nie przetrwają, jeśli nie podejmą ostrej walki na śmierć i życie. Twórcy serii pokażą tę walkę z innej perspektywy. Zaprezentują brutalny świat zwierząt zarówno od strony drapieżcy, jak i jego ofiary. Widzowie będą świadkami krwawej walki o władzę na tle pięknych afrykańskich krajobrazów. Poznają motywy, jakie stoją za każdym ruchem walczących i zobaczą, że jest to świat, w którym nikt nie pozostaje na szczycie na zawsze, a przetrwają tylko najsilniejsi.
W tym odcinku
Po śmierci matki Motshidi musi zmierzyć się z głodem i samotnością. Wkrótce okaże się, czy uda jej się wyjść cało ze spotkania z ojcem.
Zobacz także
- Park Narodowy Masai Mara: Królestwo drapieżników (2) - film dokumentalny - czwartek, 14 sierpnia 14:00 i 1 późniejsza emisja
- Królestwo drapieżników: Królowa na wygnaniu (1) - serial dokumentalny - piątek, 15 sierpnia 15:00
- Królestwo drapieżników: Rządy terroru (2) - serial dokumentalny - poniedziałek, 18 sierpnia 15:00
- Królestwo drapieżników: Los banitów (3) - serial dokumentalny - wtorek, 19 sierpnia 15:00
- Królestwo drapieżników: Nowy porządek (4) - serial dokumentalny - środa, 20 sierpnia 15:00
- Królestwo drapieżników: Tragiczny wybór (5) - serial dokumentalny - czwartek, 21 sierpnia 15:00