x
Kowalscy kontra Kowalscy (9)

Kowalscy kontra Kowalscy (9)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Kwiatkowska
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Anna dochodzi do wniosku, że syn ma kłopoty związane z seksualnością. Postanawia nakłonić domowników, by porozmawiali z nim ten temat. Janek szydzi z Nikodema, że jeszcze się nie całował.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dwóch rodzin, które łączy to samo nazwisko, lecz poza tym dzieli w zasadzie wszystko - wykształcenie, status społeczny i finansowy. Przed laty w szpitalu doszło do pomyłki, w wyniku której do zamożnych biznesmenów trafił syn ubogiej i skromnej pary. Tymczasem oni zabierają do siebie dziecko przedsiębiorców. Mija 17 lat. Piotr (Piotr Adamczyk) wraz z żoną Anną (Marieta Żukowska) i synem Jankiem (Patryk Cebulski) mieszka w luksusowej willi, naszpikowanej nowinkami technologicznymi. Henryk natomiast (Wojciech Mecwaldowski) żyje z żoną Jadwigą (Katarzyna Kwiatkowska), synem Nikodemem (Jakub Zdrójkowski) i ojcem Zenonem (Paweł Wawrzecki) w rozpadającej się chałupie z wychodkiem na zewnątrz. Rodzina utrzymuje się z handlu fajerwerkami. Gdy prawda o zamianie dzieci wychodzi na jaw, chłopcy wracają do swoich biologicznych rodziców. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Janek przegląda strony pornograficzne. Nikodem pomaga mu rozwiązać problem z komputerem, ale wówczas Anna zauważa go przed ekranem z treściami dla dorosłych. Dochodzi do wniosku, że syn ma kłopoty związane z seksualnością. Postanawia nakłonić domowników, by porozmawiali z nim na ten temat. Zenon podrzuca wnukowi karty z roznegliżowanymi paniami, a Henryk - prezerwatywy. Z kolei Janek szydzi z Nikodema, że jeszcze się nie całował. Wmawia również koleżance z klasy, Dianie, że ten jest w niej zakochany. Przekonuje, by ośmieliła nastolatka pocałunkiem. Dziewczyna postanawia posłuchać jego rad, ale Nikodem ucieka. Niezręczna sytuacja sprawia jednak, że decyduje się okazać uczucia Elce, która od dawna mu się podoba.

Twórcy (pokaż wszystkich)