x
Kowalscy kontra Kowalscy (7)

Kowalscy kontra Kowalscy (7)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Kwiatkowska
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Janek komentuje biust swojej nauczycielki. Dyrekcja domaga się spotkania z rodzicami. W szkole zjawiają się obaj ojcowie, którzy po powrocie robią Jankowi awanturę. Obrażony chłopak znika z domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 16 grudnia
za 11 dni
14:10 Polsat Seriale (z napisami)

Opis

Perypetie dwóch rodzin, które łączy to samo nazwisko, lecz poza tym dzieli w zasadzie wszystko - wykształcenie, status społeczny i finansowy. Przed laty w szpitalu doszło do pomyłki, w wyniku której do zamożnych biznesmenów trafił syn ubogiej i skromnej pary. Tymczasem oni zabierają do siebie dziecko przedsiębiorców. Mija 17 lat. Piotr (Piotr Adamczyk) wraz z żoną Anną (Marieta Żukowska) i synem Jankiem (Patryk Cebulski) mieszka w luksusowej willi, naszpikowanej nowinkami technologicznymi. Henryk natomiast (Wojciech Mecwaldowski) żyje z żoną Jadwigą (Katarzyna Kwiatkowska), synem Nikodemem (Jakub Zdrójkowski) i ojcem Zenonem (Paweł Wawrzecki) w rozpadającej się chałupie z wychodkiem na zewnątrz. Rodzina utrzymuje się z handlu fajerwerkami. Gdy prawda o zamianie dzieci wychodzi na jaw, chłopcy wracają do swoich biologicznych rodziców. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Janek publicznie komentuje biust swojej nauczycielki. Dyrekcja domaga się spotkania z rodzicami. Nastolatek uważa, że tego typu sprawę najlepiej załatwi Henryk. Ostatecznie na spotkanie z wychowawczynią przychodzą obaj ojcowie. Po powrocie do domu robią Jankowi awanturę. Chłopak znika z domu. Wkłada nadajnik GPS ze swojego zegarka do kiełbaski, którą karmi bezdomnego psa. Piotr i Henryk wyruszają na poszukiwania. Anna próbuje zbliżyć się do Nikodema, ale nie potrafi znaleźć z nim wspólnego języka. Jadwiga proponuje, by zagrała z chłopakiem w szachy. Okazuje się, że Anna jest doskonała szachistką.

Twórcy (pokaż wszystkich)