x
Kowalscy kontra Kowalscy (6)

Kowalscy kontra Kowalscy (6)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Kwiatkowska
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Nikodem podejmuje naukę w tej samej klasie, co Janek. Piotr pożycza Henrykowi swój samochód, by zawiózł syna do szkoły. Po wykonaniu zadania mężczyzna postanawia zaprezentować pojazd swoim kolegom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 16 grudnia
za 11 dni
13:40 Polsat Seriale (z napisami)

Opis

Perypetie dwóch rodzin, które łączy to samo nazwisko, lecz poza tym dzieli w zasadzie wszystko - wykształcenie, status społeczny i finansowy. Przed laty w szpitalu doszło do pomyłki, w wyniku której do zamożnych biznesmenów trafił syn ubogiej i skromnej pary. Tymczasem oni zabierają do siebie dziecko przedsiębiorców. Mija 17 lat. Piotr (Piotr Adamczyk) wraz z żoną Anną (Marieta Żukowska) i synem Jankiem (Patryk Cebulski) mieszka w luksusowej willi, naszpikowanej nowinkami technologicznymi. Henryk natomiast (Wojciech Mecwaldowski) żyje z żoną Jadwigą (Katarzyna Kwiatkowska), synem Nikodemem (Jakub Zdrójkowski) i ojcem Zenonem (Paweł Wawrzecki) w rozpadającej się chałupie z wychodkiem na zewnątrz. Rodzina utrzymuje się z handlu fajerwerkami. Gdy prawda o zamianie dzieci wychodzi na jaw, chłopcy wracają do swoich biologicznych rodziców. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Nikodem podejmuje naukę w tej samej klasie, co Janek. Piotr pożycza Henrykowi swój samochód, by zawiózł syna do szkoły. Po wykonaniu zadania mężczyzna postanawia zaprezentować elegancki pojazd swoim kolegom. Stefan prosi go, by zawiózł go nim do ślubu. Henryk, nie chcąc przyznać się do kłamstwa, zgadza się. Ela proponuje Nikodemowi, by usiadł z nią w ławce. Janek tłumaczy chłopakowi, że dziewczynie zależy tylko na tym, by móc od niego ściągać. Nikodem postanawia dać nauczkę interesownej koleżance.

Twórcy (pokaż wszystkich)