x
Kowalscy kontra Kowalscy (4)

Kowalscy kontra Kowalscy (4)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Kwiatkowska
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Anna i Piotr zapraszają parę przyjaciół. Namawiają Jadwigę i Henryka, by udawali ich dalekich krewnych. Kowalski bryluje w towarzystwie. Zirytowany Piotr zamyka go w piwniczce na wina.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dwóch rodzin, które łączy to samo nazwisko, lecz poza tym dzieli w zasadzie wszystko - wykształcenie, status społeczny i finansowy. Przed laty w szpitalu doszło do pomyłki, w wyniku której do zamożnych biznesmenów trafił syn ubogiej i skromnej pary. Tymczasem oni zabierają do siebie dziecko przedsiębiorców. Mija 17 lat. Piotr (Piotr Adamczyk) wraz z żoną Anną (Marieta Żukowska) i synem Jankiem (Patryk Cebulski) mieszka w luksusowej willi, naszpikowanej nowinkami technologicznymi. Henryk natomiast (Wojciech Mecwaldowski) żyje z żoną Jadwigą (Katarzyna Kwiatkowska), synem Nikodemem (Jakub Zdrójkowski) i ojcem Zenonem (Paweł Wawrzecki) w rozpadającej się chałupie z wychodkiem na zewnątrz. Rodzina utrzymuje się z handlu fajerwerkami. Gdy prawda o zamianie dzieci wychodzi na jaw, chłopcy wracają do swoich biologicznych rodziców. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Anna i Piotr zapraszają parę przyjaciół wraz z córką Elą. Wstydzą się przyznać do tego, co ich ostatnio spotkało, namawiają więc Jadwigę i Henryka, by udawali ich dalekich krewnych. Kowalski bryluje w towarzystwie, opowiadając niestworzone historie. Zirytowany zachowaniem gościa Piotr zamyka go w piwniczce na wina. Ela wykrada ojcu kluczyki do jeepa. Mimo sprzeciwów Nikodema postanawia zabrać chłopców na wycieczkę.

Twórcy (pokaż wszystkich)