x

Kowalscy kontra Kowalscy (39)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Kwiatkowska
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Anna wywozi do lasu przyczepę Piotra. W pojeździe kończy się jednak paliwo i małżonkowie są na siebie skazani. Wspólna noc spędzona w głuszy sprawia, że Kowalscy ponowie się do siebie zbliżają.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne spotkanie z członkami dwóch rodzin, które połączyło to samo nazwisko. Choć obie familie dzieli w zasadzie wszystko - mentalność, status materialny i pomysł na życie, mieszkają pod jednym dachem. Co więcej, za sprawą zamiany noworodków, do której doszło wiele lat temu w szpitalu, stali się jedną rodziną.

W tym odcinku

Nikodem oznajmia bliskim, że po ślubie zamierza rzucić szkołę, znaleźć pracę i wyprowadzić się z domu. Jadwiga każe Heńkowi zacząć zarabiać, by rodzinę było stać na wynajęcie młodym mieszkania. Anna wywozi do lasu przyczepę Piotra. W pojeździe kończy się jednak paliwo i małżonkowie są na siebie skazani. Wspólna noc spędzona w głuszy sprawia, że Kowalscy ponowie się do siebie zbliżają. Nikodem sądzi, że Diana zmaga się z depresją. Próbuje pokazać dziewczynie, jak bardzo mu na niej zależy. Janek nadal spotyka się z Laurą.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także