Kowalscy kontra Kowalscy (29)

Kowalscy kontra Kowalscy (29)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Kwiatkowska
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Swoją wizytę zapowiada Józef, ojciec Anny. W drodze z lotniska wyznaje Jankowi, że kupił mu dom nad morzem. Młody Kowalski obawia się, że senior odbierze mu cenny podarek, gdy pozna prawdę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne spotkanie z członkami dwóch rodzin, które połączyło to samo nazwisko. Choć obie familie dzieli w zasadzie wszystko - mentalność, status materialny i pomysł na życie, mieszkają pod jednym dachem. Co więcej, za sprawą zamiany noworodków, do której doszło wiele lat temu w szpitalu, stali się jedną rodziną.

W tym odcinku

Swoją wizytę zapowiada Józef, ojciec Anny. Piotrowi udaje się przekonać Alberta, by na jeden dzień udostępnił jego rodzinie dawny dom. Ma nadzieję, że historia o podmianie dzieci pozwoli odwrócić uwagę teścia od utraty majątku. W drodze z lotniska Józef wyznaje Jankowi, że kupił mu dom nad morzem. Młody Kowalski obawia się, że senior odbierze mu cenny podarek, gdy pozna prawdę. Okłamuje więc rodziców, że dziadek jest umierający i w związku z tym nie można wyjawić mu prawdy. W tej sytuacji biedni Kowalscy zostają przedstawieni Józefowi jako służący. Nikodem przypadkowo jednak dowiaduje się o domu nad morzem. On i jego rodzice dochodzą do wniosku, że zamożni Kowalscy chcą się ich pozbyć.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także