Kowalscy kontra Kowalscy (25)

Kowalscy kontra Kowalscy (25)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Kwiatkowska
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Jadzia i Anna chcą zaoszczędzić na zakupach spożywczych. W tym celu wyruszają na targ. Piotr i Henryk próbują sprzedać samochód. Hamlet postanawia się na nich odegrać za wcześniejsze upokorzenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne spotkanie z członkami dwóch rodzin, które połączyło to samo nazwisko. Choć obie familie dzieli w zasadzie wszystko - mentalność, status materialny i pomysł na życie, mieszkają pod jednym dachem. Co więcej, za sprawą zamiany noworodków, do której doszło wiele lat temu w szpitalu, stali się jedną rodziną.

W tym odcinku

Jadzia i Anna postanawiają zaoszczędzić na zakupach spożywczych. W tym celu wyruszają na targ. Druga z nich nie tylko doskonale zna język armeński, ale też skutecznie się targuje. Piotr i Henryk próbują sprzedać samochód. Hamlet postanawia się na nich odegrać za wcześniejsze upokorzenie. Nikodem szuka dowodów na to, że podoba się Eli. Udając, że chce pomóc dziewczynie usprawnić komputer, przeszukuje jej pokój. Piotr wciąż nie ma odwagi, by wyznać Annie, że przegrał ich dom. Próbuje oszukać Alberta.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także