x

Kowalscy kontra Kowalscy (24)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Kwiatkowska
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Jadzia postanawia wykorzystać natarczywego względem kobiet Irka, by przekonać Annę do Henryka. Lowelas przychodzi z wizytą do Kowalskich, mylnie jednak odczytuje uprzejmość gospodyni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne spotkanie z członkami dwóch rodzin, które połączyło to samo nazwisko. Choć obie familie dzieli w zasadzie wszystko - mentalność, status materialny i pomysł na życie, mieszkają pod jednym dachem. Co więcej, za sprawą zamiany noworodków, do której doszło wiele lat temu w szpitalu, stali się jedną rodziną.

W tym odcinku

Jadzia postanawia wykorzystać lubiącego flirty i natarczywego względem kobiet Irka, by przekonać Annę do Henryka. Lowelas przychodzi z wizytą do Kowalskich, mylnie jednak odczytuje uprzejmość gospodyni i rzuca się na nią. W odpowiednim momencie wkracza Henryk i ratuje Annę. Piotr szuka sposobu na pozyskanie pieniędzy. Na początku zamierza odzyskać pieniądze od dłużników. Organizuje też aukcję, na której sprzedaje swój samochód. Jadzia i Anna postanawiają zacząć oszczędzać. Janek szpieguje Elę, ale dziewczyna nie robi niczego niewłaściwego. Mimo to chłopak prosi Nikodema, by zainstalował jej program szpiegowski.

Twórcy (pokaż wszystkich)