Kowalscy kontra Kowalscy (23)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Kwiatkowska
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Piotr informuje bliskich, że Henryk przegrał w karty majątek. Rzekomy winowajca zostaje wyrzucony z domu. Postanawia spędzić czas z kolegami. Jadwiga podejmuje decyzję o rozwodzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 19 grudnia
za 11 dni
21:00 Polsat Seriale (z napisami)

Opis

Kolejne spotkanie z członkami dwóch rodzin, które połączyło to samo nazwisko. Choć obie familie dzieli w zasadzie wszystko - mentalność, status materialny i pomysł na życie, mieszkają pod jednym dachem. Co więcej, za sprawą zamiany noworodków, do której doszło wiele lat temu w szpitalu, stali się jedną rodziną.

W tym odcinku

Piotr i Henryk muszą się przyznać do problemów finansowych. Pierwszemu z mężczyzn brakuje jednak odwagi, dlatego informuje bliskich, że majątek przegrał w karty drugi Kowalski. Henryk zostaje wyrzucony z domu. Prosi Piotra, by wyjawił rodzinie prawdę. Następnie postanawia wykorzystać czas i spędzić go z kolegami. Piotr przekonuje Jadzię, by wybaczyła Henrykowi. Kobieta jednak podejmuje decyzję o rozwodzie. Anna postanawia znaleźć jej lepszego partnera. Jej wybór pada na łowcę posagów - Irka. Przerażony takim obrotem spraw Piotr w końcu wyjawia Jadzi prawdę. Kobieta nie wie, jak powiedzieć o wszystkim Annie.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także