Kowalscy kontra Kowalscy (14)
| Występują: | Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Kwiatkowska |
|---|---|
| Reżyseria: | Okił Khamidow |
| W skrócie: | Piotr budzi się po suto zakrapianej imprezie. Odkrywa, że pozwolił Jadzi założyć warzywnik na trawniku przed domem. Kiedy Kowalska rozrzuca na grządkach obornik, w ogrodzie pojawia się Milena. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| poniedziałek, 9 lutego za 11 dni |
13:30 | Polsat Seriale (z napisami) |
Opis
Perypetie dwóch rodzin, które łączy to samo nazwisko, lecz poza tym dzieli w zasadzie wszystko - wykształcenie, status społeczny i finansowy. Przed laty w szpitalu doszło do pomyłki, w wyniku której do zamożnych biznesmenów trafił syn ubogiej i skromnej pary. Tymczasem oni zabierają do siebie dziecko przedsiębiorców. Mija 17 lat. Piotr (Piotr Adamczyk) wraz z żoną Anną (Marieta Żukowska) i synem Jankiem (Patryk Cebulski) mieszka w luksusowej willi, naszpikowanej nowinkami technologicznymi. Henryk natomiast (Wojciech Mecwaldowski) żyje z żoną Jadwigą (Katarzyna Kwiatkowska), synem Nikodemem (Jakub Zdrójkowski) i ojcem Zenonem (Paweł Wawrzecki) w rozpadającej się chałupie z wychodkiem na zewnątrz. Rodzina utrzymuje się z handlu fajerwerkami. Gdy prawda o zamianie dzieci wychodzi na jaw, chłopcy wracają do swoich biologicznych rodziców. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.
W tym odcinku
Piotr budzi się po suto zakrapianej imprezie. Ku swemu przerażeniu odkrywa, że w trakcie rodzinnej libacji pozwolił Jadzi założyć warzywnik na trawniku przed domem. Kiedy Kowalska rozrzuca na grządkach obornik, w ogrodzie pojawia się Milena. Piotr zazdrości Hamletowi, który zamówił sobie portret w stroju duńskiego księcia. Chcąc sprawić mu przyjemność, Henryk zamierza kupić posąg ze styropianu, na którym zamożny Kowlski wciela się w Apolla. Ela prosi Nikodema, by napisał za nią pracę klasową. Hamlet obiecał bowiem córce nagrodę pieniężną, jeśli poprawi oceny. W ramach podziękowania dziewczyna całuje Nikodema w policzek. Janek szaleje z zazdrości. Zenon próbuje upić Piotra nalewką miodową własnej roboty, by zgodził się na założenie pasieki w ogrodzie.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Piotr Adamczyk
jako Piotr Kowalski -
Marieta Żukowska
jako Anna Kowalska -
Wojciech Mecwaldowski
jako Henryk -
Katarzyna Kwiatkowska
jako Jadwiga -
Patryk Cebulski
-
Jakub Zdrójkowski
jako Nikodem Kowalski -
Wiktoria Gąsiewska
jako Ela -
Paweł Wawrzecki
jako Zenon -
Mikołaj Cieślak
-
Bartosz Obuchowicz
-
Joanna Orleańska
-
Kazimierz Mazur
jako doktor Janiak -
Elżbieta Firek-Wójcik
-
Krzysztof Kiersznowski
-
Przemysław Bluszcz
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Okił Khamidow
reżyseria
Zobacz także
- Kowalscy kontra Kowalscy (29) - serial obyczajowy - dziś, 29 stycznia 12:55
- Kowalscy kontra Kowalscy (30) - serial obyczajowy - dziś, 29 stycznia 13:25
- Kowalscy kontra Kowalscy (31) - serial obyczajowy - dziś, 29 stycznia 13:55
- Kowalscy kontra Kowalscy (32) - serial obyczajowy - dziś, 29 stycznia 14:25
- Kowalscy kontra Kowalscy (33) - serial obyczajowy - piątek, 30 stycznia 13:00
- Kowalscy kontra Kowalscy (34) - serial obyczajowy - piątek, 30 stycznia 13:30
- Kowalscy kontra Kowalscy (35) - serial obyczajowy - piątek, 30 stycznia 14:00
- Kowalscy kontra Kowalscy (36) - serial obyczajowy - piątek, 30 stycznia 14:30
- Kowalscy kontra Kowalscy (37) - serial obyczajowy - poniedziałek, 2 lutego 13:00
- Kowalscy kontra Kowalscy (38) - serial obyczajowy - poniedziałek, 2 lutego 13:25
