x
Kowalscy kontra Kowalscy (12)

Kowalscy kontra Kowalscy (12)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Kwiatkowska
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Henryk przygląda się kosmetykom Anny. Stwierdza, że to dzięki nim tak doskonale ona wygląda. Zabiera jeden z kremów i smaruje nim śpiącą Jadwigę. Piotr wybiera się na bankiet dla przedsiębiorców.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dwóch rodzin, które łączy to samo nazwisko, lecz poza tym dzieli w zasadzie wszystko - wykształcenie, status społeczny i finansowy. Przed laty w szpitalu doszło do pomyłki, w wyniku której do zamożnych biznesmenów trafił syn ubogiej i skromnej pary. Tymczasem oni zabierają do siebie dziecko przedsiębiorców. Mija 17 lat. Piotr (Piotr Adamczyk) wraz z żoną Anną (Marieta Żukowska) i synem Jankiem (Patryk Cebulski) mieszka w luksusowej willi, naszpikowanej nowinkami technologicznymi. Henryk natomiast (Wojciech Mecwaldowski) żyje z żoną Jadwigą (Katarzyna Kwiatkowska), synem Nikodemem (Jakub Zdrójkowski) i ojcem Zenonem (Paweł Wawrzecki) w rozpadającej się chałupie z wychodkiem na zewnątrz. Rodzina utrzymuje się z handlu fajerwerkami. Gdy prawda o zamianie dzieci wychodzi na jaw, chłopcy wracają do swoich biologicznych rodziców. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Henryk przygląda się drogim kosmetykom Anny. Dochodzi do wniosku, że to dzięki nim żona Piotra tak doskonale wygląda. Zabiera jeden z kremów i smaruje nim śpiącą Jadwigę. Kobieta zwierza się Annie, że zachowanie męża bardzo ją niepokoi. Kiedyś nie zwracał uwagi na swój wygląd, a teraz temat ten coraz bardziej zaprząta jego uwagę. Anna dochodzi do wniosku, że mąż Jadwigi zmaga się z kryzysem wieku średniego. Radzi przyjaciółce, by okazała Henrykowi więcej zainteresowania. Piotr wybiera się na bankiet dla przedsiębiorców. Chce zabrać ze sobą Janka. Chłopak nie ma jednak ochoty na tę wyprawę. Prosi Nikodema, by go zastąpił.

Twórcy (pokaż wszystkich)