x
Kowalscy kontra Kowalscy (10)

Kowalscy kontra Kowalscy (10)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Kwiatkowska
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Anna, Jadwiga, Piotr i Henryk dochodzą do wniosku, że synowie wykorzystują fakt, że każdy z rodziców ma inną koncepcję wychowawczą. Uznają, że co tydzień decyzje będzie podejmował jeden z opiekunów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dwóch rodzin, które łączy to samo nazwisko, lecz poza tym dzieli w zasadzie wszystko - wykształcenie, status społeczny i finansowy. Przed laty w szpitalu doszło do pomyłki, w wyniku której do zamożnych biznesmenów trafił syn ubogiej i skromnej pary. Tymczasem oni zabierają do siebie dziecko przedsiębiorców. Mija 17 lat. Piotr (Piotr Adamczyk) wraz z żoną Anną (Marieta Żukowska) i synem Jankiem (Patryk Cebulski) mieszka w luksusowej willi, naszpikowanej nowinkami technologicznymi. Henryk natomiast (Wojciech Mecwaldowski) żyje z żoną Jadwigą (Katarzyna Kwiatkowska), synem Nikodemem (Jakub Zdrójkowski) i ojcem Zenonem (Paweł Wawrzecki) w rozpadającej się chałupie z wychodkiem na zewnątrz. Rodzina utrzymuje się z handlu fajerwerkami. Gdy prawda o zamianie dzieci wychodzi na jaw, chłopcy wracają do swoich biologicznych rodziców. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Anna, Jadwiga, Piotr i Henryk dochodzą do wniosku, że synowie sprytnie wykorzystują fakt, że każdy z rodziców ma inną koncepcję wychowawczą. Uznają, że co tydzień decyzje w tej ważnej kwestii będzie podejmował jeden z opiekunów. Jako pierwsza ma zacząć Jadwiga. Janek proponuje, że umówi się z Elą, aby dowiedzieć się, dlaczego unika ona Nikodema. Ukrywa, że dziewczyna i jemu się podoba. Natrafia jednak na kłopoty. Aby pójść na randkę, musi dostać zgodę żony Henryka. Kowalska nie pozwala mu wyjść z domu z powodu słabych wyników w nauce. Tymczasem Piotr po stracie prawa jazdy potrzebuje szofera.

Twórcy (pokaż wszystkich)