Kossakowski. Wtajemniczenie 4 (1/7)

Kossakowski. Wtajemniczenie 4 (1/7)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Przemek Kossakowski wyrusza do Portugalii, by poznać tajniki połowu cennych małży percebes. Dołącza do rybaków z Peniche, którzy ryzykują życie, pracując wśród niebezpiecznych klifów oceanicznych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przemek Kossakowski wyrusza w kolejną niesamowitą podróż. W nowej serii programu prowadzący odwiedzi aż cztery kontynenty - Azję, Afrykę, Amerykę Południową i Europę. Weźmie tam udział w niezwykłych ceremoniach, prymitywnych rytuałach i spróbuje sprostać prawdziwie męskim wyzwaniom. Czekają go m.in.: gorączka złota w Kenii, niebezpieczny połów skorupiaków percebes, portugalska odmiana korridy - tourada czy gruzińskie rozgrywki ku czci zmarłych kończące się na cmentarzu.

Przemek Kossakowski wyrusza do Portugalii, by poznać tajniki połowu niezwykle cennych małży percebes. Podróżnik dołącza do rybaków z Peniche, którzy w sezonie połowów ryzykują życiem, pracując wśród niebezpiecznych klifów oceanicznych. Pod okiem jednego z nich, Lele, prowadzący poznaje podstawy surfingu, aby lepiej zrozumieć ocean. Zanim wyruszy na połów, trafia na arenę torreadorów, gdzie staje do walki z rozjuszonym bykiem. Tak przygotowany jest w stanie stawić czoło groźnemu wodnemu żywiołowi.

Twórcy (pokaż wszystkich)