Kossakowski. Być jak...: Ewa Kasprzyk (9/10)

Kossakowski. Być jak...: Ewa Kasprzyk (9/10)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Przemek Kossakowski zmierzy się tym razem z aktorką o niezwykłym talencie. Ewa Kasprzyk odkryje swoje tajemnice. Prowadzący będzie próbował ustalić, czy aktorka w życiu gra tak samo jak w teatrze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzący program Przemek Kossakowski spróbuje stać się wiernym odzwierciedleniem osób, które zaprasza do programu zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Żeby tego dokonać, będzie musiał poznać swojego gościa tak blisko, jak to tylko możliwe. Przyjrzy się temu, co jego bohater zrobił w życiu albo, co ciekawsze, czego nie zrobił i dlaczego. W finałowej rozgrywce gospodarz programu upodobniony do swojego gościa spotka się z nim twarzą w twarz w kameralnej rozmowie. W programie wezmą udział osoby znane z pierwszych stron gazet, m.in. Dariusz Michalczewski, Dorota Wellman, Daniel Olbrychski, Magda Gessler, Michał Wiśniewski, Natalia Siwiec.

Przemek Kossakowski zmierzy się tym razem z aktorką o niezwykłym talencie, emanującą seksapilem i kobiecością. Gwiazda "Bellissimy", "Kogla-mogla" czy "Komedii małżeńskiej", Ewa Kasprzyk, odkryje swoje tajemnice. Prowadzący będzie próbował ustalić, czy aktorka w życiu gra tak samo jak w teatrze, czy kiedykolwiek wychodzi z roli i jak poznać, kiedy jest sobą, a kiedy udaje.

Twórcy (pokaż wszystkich)