Kosmiczny wykop: Punkt zwrotny (16/26)

serial animowany Polska 2020   b.o.
Reżyseria:Bartosz Kędzierski
W skrócie:Malgor martwi się brakiem wiadomości od Robiego i dzieciaków. Postanawia włamać się do systemu kamer na Tartarze. Tymczasem rozpoczyna się mecz Czarnej Ligii, w którym wszystkie chwyty są dozwolone.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na sztucznej asteroidzie Spaceball trwa właśnie Galaktyczna Liga - międzygwiezdne mistrzostwa futbolowe. Niestety, sytuacja na boisku wciąż się pogarsza. Zawodnicy przestali grać uczciwie, zamiast tego sięgają po cały wachlarz sztuczek, nie wahają się również faulować przeciwników. Kres tym działaniom postanawia położyć Międzygwiezdna Federacja Piłki Nożnej, dotąd jedynie bezczynnie się temu przyglądająca. Działacze stwierdzają, że potrzebna jest nowa drużyna z jakiejś młodszej planety. Wybierają Ziemię. Następnie wysyłają tam zwiadowcę RL-9 i powierzają mu misję skompletowania składu. Namierza on grupę dzieci, które dzieli bardzo wiele, wszystkie jednak kochają piłkę nożną oraz są wielkimi fanami Roberta Lewandowskiego. Robot decyduje się znaleźć również ich idola. Nie zważając na to, że jest w trakcie ważnego meczu, przenosi go do siedziby Międzygwiezdnej Federacji Piłki Nożnej. Tam sportowiec poznaje swoje kosmiczne zadanie - ma stworzyć drużynę i wygrać Galaktyczną Ligę.

W tym odcinku

Malgor martwi się brakiem wiadomości od Robiego i dzieciaków. Postanawia włamać się do systemu kamer na Tartarze. Tymczasem rozpoczyna się mecz Czarnej Ligii, w którym wszystkie chwyty są dozwolone. Robert staje twarzą w twarz ze swoim przeciwnikiem.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także