Kości 9: Marchewka w zaroślach (18)

Kości 9: Marchewka w zaroślach (18)

(Bones 9: The Carrot in the Kudzu)

serial kryminalny USA 2014   od 12 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, T.J. Thyne
Reżyseria:Rob Hardy
W skrócie:Booth i Brennan badają sprawę zabójstwa Joego Starkela. Mężczyzna popularyzował zdrową żywność w programie telewizyjnym dla dzieci. W gronie podejrzanych są brat zamordowanego i producent.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 28 lutego
za 4 dni
19:10 FOX
czwartek, 1 marca
za 5 dni
11:45 FOX
piątek, 2 marca
za 6 dni
7:00 FOX
sobota, 3 marca
za 7 dni
18:15 FOX

Opis

Mija kilka miesięcy od przerażających wydarzeń, które stały się udziałem Jacka i Angeli. Niestety od tamtej pory nie udało się jeszcze znaleźć Christophera Pelanta. Wybitnie inteligentny haker a jednocześnie seryjny morderca pozostaje nieuchwytny. Brennan, odrzucona przez Bootha, czuje się zawiedziona. Nie wie, że Pelant trzyma w szachu jej partnera, który zrezygnował z małżeństwa, aby chronić ją i córeczkę. Pracujący w waszyngtońskim Instytucie Jeffersona naukowcy, widzą narastającą frustrację pary kochających się ludzi. Rozumieją, że sytuację ich wszystkich poprawić może jedynie śmierć ich prześladowcy. Tymczasem Pelant utrudnia im działanie popełniając kolejne zbrodnie i wciągając ich w coraz bardziej niebezpieczną grę.

W tym odcinku

Booth i Brennan dyskutują na temat prezentu urodzinowego dla ich córki. Seeley jest zdumiony, gdy słyszy, że żona nie planuje przyjęcia z tej okazji. Ich rozmowę przerywa wiadomość o kolejnym śledztwie. Pracownicy instytutu badają sprawę zwłok znalezionych na grządce. Naukowcy muszą ostrożnie usunąć korzenie rośliny, tak by nie uszkodzić ciała. Udaje im się zidentyfikować ofiarę - to Joe Starkel, znany jako Marchewka Bill. Zmarły był gwiazdą programu telewizyjnego dla dzieci, popularyzującego zdrową żywność. Wśród podejrzanych znajdują się: brat zamordowanego, ponieważ Joe miał romans z jego żoną; producent programu, któremu nie podobało się, że zmarły planował swoje własne show; oraz kobieta, która miała obsesję na punkcie Starkela. Tymczasem okazuje się, że Clark Edison napisał swoją pierwszą powieść kryminalną. Prosi dr Camille "Cam" Saroyan, Angelę i dr Jacka Hodginsa o ich opinie. Żadne z nich nie ma jednak czasu na lekturę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także