Kości 9: Dziedziczka we wzgórzu (15)

Kości 9: Dziedziczka we wzgórzu (15)

(Bones 9: The Heiress in the Hill)

serial kryminalny USA 2014   od 12 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, T.J. Thyne
Reżyseria:Milan Cheylov
W skrócie:Brennan i jej współpracownicy badają sprawę zabójstwa córki milionera. Rodzice ofiary nie zgłosili jej zaginięcia, ponieważ skontaktował się z nimi porywacz z żądaniem okupu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 26 lutego
pojutrze
20:10 FOX
wtorek, 27 lutego
za 3 dni
12:40 FOX
środa, 28 lutego
za 4 dni
8:00 FOX
sobota, 3 marca
za 7 dni
15:25 FOX

Opis

Mija kilka miesięcy od przerażających wydarzeń, które stały się udziałem Jacka i Angeli. Niestety od tamtej pory nie udało się jeszcze znaleźć Christophera Pelanta. Wybitnie inteligentny haker a jednocześnie seryjny morderca pozostaje nieuchwytny. Brennan, odrzucona przez Bootha, czuje się zawiedziona. Nie wie, że Pelant trzyma w szachu jej partnera, który zrezygnował z małżeństwa, aby chronić ją i córeczkę. Pracujący w waszyngtońskim Instytucie Jeffersona naukowcy, widzą narastającą frustrację pary kochających się ludzi. Rozumieją, że sytuację ich wszystkich poprawić może jedynie śmierć ich prześladowcy. Tymczasem Pelant utrudnia im działanie popełniając kolejne zbrodnie i wciągając ich w coraz bardziej niebezpieczną grę.

W tym odcinku

Dr Brennan i jej współpracownicy badają sprawę zabójstwa młodej kobiety. Jej ciało zostało pogrzebane w parku. Sprawcy wyraźnie zależało na uniemożliwieniu identyfikacji zwłok. Kości potraktowano jak podczas gangsterskiej egzekucji - ługiem. W końcu pracownikom Instytutu Jeffersona udaje się ustalić tożsamość ofiary - to Lauren Frank, córka milionera z branży komputerowej. Rodzice młodej kobiety nie zgłosili zaginięcia córki, ponieważ poprzedniego dnia skontaktował się z nimi porywacz z żądaniem okupu. Dostali również paczkę z palcem Lauren. Booth jedzie do rezydencji Franków. Nieoczekiwanie porywacze wysyłają kolejną wiadomość. Najwyraźniej nie wiedzą, że dziewczyna nie żyje. Wkrótce śledczy odkrywają kilka faktów z życia ofiary. Okazuje się, że w nocy, kiedy została uprowadzona, Lauren planowała podróż do Chile ze swoim nauczycielem języka hiszpańskiego. Na wieść o jej śmierci mężczyzna się załamuje i nawet nie próbuje ukryć, że Lauren nie była dla niego wyłącznie studentką. Badania kości ofiary przynoszą zaskakujące informacje na temat przyczyny jej śmierci. Tymczasem do dr. Hodginsa zgłasza się psychiatra, który twierdzi, że w jego klinice przebywa starszy brat Jacka. Mężczyzna jest wyraźnie zaskoczony, ponieważ całe życie był przekonany, że jest jedynakiem. Odwiedza jednak nowego krewnego i upewnia się, że brat powinien przebywać pod stałym nadzorem. Hodginsa jednak nie stać na zapewnienie bratu miejsca w szpitalu i odpowiedniej opieki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także