Kości (9/22)

Kości

sezon 1 odc. 9/22

(Bones: The Man in the Fallout Shelter)

serial kryminalny USA 2005   od 12 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan
Reżyseria:Greg Yaitanes
W skrócie:Angela mówi Brennan o przyjęciu gwiazdkowym w chwili, gdy zjawia się Booth. Mają zbadać ciało znalezione w starym schronie. Kiedy Zack pobiera próbkę, drzwi zostają zablokowane.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Antropolog Temperance Brennan (Emily Deschanel) pracuje w centrum badawczym Jeffersonian Institute. Wraz z zespołem naukowców pomaga FBI w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw, kiedy tradycyjne metody dochodzeniowe zawodzą. Doktor Brennan posiada niezwykłą umiejętność odczytywania informacji dotyczących zbrodni z kości ofiar. W czasie wolnym od pracy zajmuje się pisaniem powieści. Pani antropolog współpracuje z Seeleyem Boothem (David Boreanaz), agentem wydziału zabójstw, który jest nieco sceptyczny wobec prowadzenia śledztwa w oparciu o analizę ludzkich szczątków. Mimo różnego podejścia do spraw zawodowych, Temperance i Seeleya łączy jakaś niezauważalna więź. Serial jest zainspirowany bestsellerowymi powieściami pisarki, kryminolog i antropolog Kathy Reichs.

W tym odcinku

Angela namawia Brennan na firmowe przyjęcie gwiazdkowe. Booth jednak ma dla niej kolejne zadanie. Tym razem agenci muszą zidentyfikować ciało znalezione w starym schronie atomowym. Brennan od razu wyklucza samobójstwo. Analiza wykazuje, że śmierć nastąpiła przed wielu laty. W czaszce mężczyzny tkwi kula. Lekarze znajdują przy nim dwa bilety do Paryża. Kiedy Zack pobiera do badania pierwszą próbkę, w budynku rozlega się alarm, a drzwi wejściowe zostają automatycznie zablokowane. Okazuje się, że Hodgins prawdopodobnie został zarażony bakterią, która mogła rozprzestrzenić się wśród pracowników. Wszyscy muszą przejść kwarantannę, więc święta spędzą w laboratorium.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)