Kości 8: Szwindel w miejscu pochówku (13)

Kości 8: Szwindel w miejscu pochówku (13)

(Bones 8: The Twist in the Plot)

serial kryminalny USA 2013   od 12 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, T.J. Thyne
Reżyseria:Milan Cheylov
W skrócie:W parku narodowym znalezione zostają szczątki dwóch kobiet. Brennan ustala, że jedna z nich cierpiała na nowotwór. Okazuje się jednak, że przyczyną jej śmierci nie była choroba.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mijają trzy miesiące odkąd Temperance Brennan (Emily Deschanel), oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, uciekła razem ze swoją córeczką z Waszyngtonu. Nikt nie zna ich miejsca pobytu. Obie muszą być bardzo ostrożne, gdyż są ścigane przez stróżów prawa i psychopatycznego geniusza komputerowego. Booth (David Boreanaz) zawieszony w obowiązkach agenta zajmuje się w FBI pracą biurową. Od śledztwa w sprawie Brennan odsunięty zostaje też dr Lance Sweets (John Francis Daley). Tymczasem obowiązki służbowe i gabinet Temperance przejmuje jej asystent Clark Edison (Eugene Byrd). Kolejna seria popularnego serialu, zainspirowanego powieściami kryminolog i antropolog Kathy Reichs.

W tym odcinku

Przy szlaku w parku narodowym znalezione zostają szczątki dwóch osób. Na podstawie wstępnych oględzin zwłok, doktor Brennan ustala, że ciała należały do białych kobiet. Jedną z nich była cierpiąca na nowotwór Monica Craig, drugą Rachel Knox, która wspierała chorą w ostatnich dniach jej życia. Temperance i Seeley postanawiają odwiedzić pobliską firmę pogrzebową "Green Passages", specjalizującą się w organizacji nietypowych pochówków. Podejrzenia agenta budzi Akshay Mirza, współwłaściciel zakładu, a prywatnie znajomy pani Knox. Niebawem okazuje się, że "Green Passages" toczyło spór z konkurencyjną firmą, a Rachel i Monica zostały zamordowane.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)