Kości 8: Przyjaciel w potrzebie (16)

Kości 8: Przyjaciel w potrzebie (16)

(Bones 8: The Friend in Need)

serial kryminalny USA 2013   od 12 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, T.J. Thyne
Reżyseria:Jeffrey Walker
W skrócie:Bezdomny zjawia się w lombardzie, by sprzedać wyłowioną z rzeki walizkę. W środku są zwłoki. Finn Abernathy stwierdza, że zmarły to nastoletni chłopak, który zaginął jakiś czas temu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mijają trzy miesiące odkąd Temperance Brennan (Emily Deschanel), oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, uciekła razem ze swoją córeczką z Waszyngtonu. Nikt nie zna ich miejsca pobytu. Obie muszą być bardzo ostrożne, gdyż są ścigane przez stróżów prawa i psychopatycznego geniusza komputerowego. Booth (David Boreanaz) zawieszony w obowiązkach agenta zajmuje się w FBI pracą biurową. Od śledztwa w sprawie Brennan odsunięty zostaje też dr Lance Sweets (John Francis Daley). Tymczasem obowiązki służbowe i gabinet Temperance przejmuje jej asystent Clark Edison (Eugene Byrd). Kolejna seria popularnego serialu, zainspirowanego powieściami kryminolog i antropolog Kathy Reichs.

W tym odcinku

Pewien bezdomny zjawia się w lombardzie, by sprzedać wyłowioną z rzeki walizkę. Okazuje się, że w środku są ludzkie zwłoki. Finn Abernathy stwierdza, że zmarły to niespełna piętnastoletni chłopak. Niebawem oka-zuje się, że dzieciak miał ma imię Manny, a jego zaginięcie zgłoszono dwa tygodnie wcześniej. Sweets i Booth odwiedzają matkę chłopaka. Ona, jej przyjaciółka Delores i nastoletnia Kat są wstrząśnięte informacją o śmierci chłopaka. Z rozmowy z nimi wynika, że Manny'ego po raz ostatni widziano przed imprezą, na której była również Kat. Świadkowie twierdzą, że ich sąsiad był dobrze wychowanym, pilnie uczącym się młodym człowiekiem. Tymczasem badania toksykologiczne dowodzą, że przed śmiercią zażył narkotyk. Wkrótce Seeley dowiaduje się, że nastolatek dorabiał, naprawiając telefony i komputery. Zaczyna podejrzewać, że handlował również innym towarem. Sytuacja sprawia, że pracownicy Jeffersonian Institute zaczynają zastanawiać się nad tym, co w sekrecie przed nimi robią ich dzieci. Szczególne powody do niepokoju ma Cam. W tym czasie Sweets poznaje sekret śmierci Manny'ego. Zastanawia się, czy może zdradzić powierzoną mu tajemnicę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)