Kości 8: Lalka w rozgrywkach (14)

Kości 8: Lalka w rozgrywkach (14)

(Bones 8: The Doll in the Derby)

serial kryminalny USA 2013   od 12 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, T.J. Thyne
Reżyseria:Tawnia McKiernan
W skrócie:W starej rzeźni zostają znalezione ludzkie szczątki. Ustalenia Brennan pozwalają agentom FBI wskazać tożsamość ofiary. Trop prowadzi śledczych na tor wrotkarski, na którym trenowała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mijają trzy miesiące odkąd Temperance Brennan (Emily Deschanel), oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, uciekła razem ze swoją córeczką z Waszyngtonu. Nikt nie zna ich miejsca pobytu. Obie muszą być bardzo ostrożne, gdyż są ścigane przez stróżów prawa i psychopatycznego geniusza komputerowego. Booth (David Boreanaz) zawieszony w obowiązkach agenta zajmuje się w FBI pracą biurową. Od śledztwa w sprawie Brennan odsunięty zostaje też dr Lance Sweets (John Francis Daley). Tymczasem obowiązki służbowe i gabinet Temperance przejmuje jej asystent Clark Edison (Eugene Byrd). Kolejna seria popularnego serialu, zainspirowanego powieściami kryminolog i antropolog Kathy Reichs.

W tym odcinku

Dwaj policjanci dostają wezwanie na miejsce włamania, którym okazuje się stara rzeźnia. Wewnątrz znajdują ludzkie szczątki. W sprawę włączają się Booth i Brennan. Podczas autopsji antropolog stwierdza, że ofiara była kobietą, a jej szkielet, z widocznymi licznymi obrażeniami, został pozbawiony mostka. Na tej podstawie agentom udaje się określić tożsamość ofiary, była nią Melinda Perkins. Seeley i Temperance podejrzewają, że winnym śmierci kobiety jest jej mąż. Mężczyzna ma jednak solidne alibi. W końcu, kierując się dowodami, Booth i jego partnerka trafiają na tor wrotkarski, na którym trenowała i ścigała się Melinda. Okazuje się, że kobieta nie stroniła od alkoholu i narkotyków i uprawiała seks w miejscach publicznych. Pracownicy Jeffersonian Institute postanawiają przyjrzeć się bliżej relacjom wrotkarek z drużyny "Ślicznotek z Derby". W laboratorium Wendell Bray obchodzi 29. urodziny. Wszyscy mu gratulują, co bardzo go drażni. Hodgins postanawia dowiedzieć się, co wywołało podły nastrój jego przyjaciela.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)