Kości 8: Duch w maszynie (9)

Kości 8: Duch w maszynie (9)

(Bones 8: The Ghost in the Machine)

serial kryminalny USA 2012-2013   od 12 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Cyndi Lauper
Reżyseria:Milan Cheylov
W skrócie:Zostaje znaleziona czaszka 14-letniego chłopca. Prawdopodobnie został zamordowany. W Jeffersonian Institute pojawia się medium Avalon Harmonia. Tylko Angela wierzy w siły nadprzyrodzone.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mijają trzy miesiące odkąd Temperance Brennan (Emily Deschanel), oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, uciekła razem ze swoją córeczką z Waszyngtonu. Nikt nie zna ich miejsca pobytu. Obie muszą być bardzo ostrożne, gdyż są ścigane przez stróżów prawa i psychopatycznego geniusza komputerowego. Booth (David Boreanaz) zawieszony w obowiązkach agenta zajmuje się w FBI pracą biurową. Od śledztwa w sprawie Brennan odsunięty zostaje też dr Lance Sweets (John Francis Daley). Tymczasem obowiązki służbowe i gabinet Temperance przejmuje jej asystent Clark Edison (Eugene Byrd). Kolejna seria popularnego serialu, zainspirowanego powieściami kryminolog i antropolog Kathy Reichs.

W tym odcinku

W opuszczonej szklarni zostaje znaleziona czaszka. Brennan stwierdza, że należała ona do około 14-letniego chłopca, który najprawdopodobniej został zamordowany. Gdy ekipa przystępuje do badania zwłok, w Jeffersonian Institute pojawia się medium Avalon Harmonia (Cyndi Lauper), która twierdzi, że ktoś ją wezwał. Angela skanuje czaszkę, by sporządzić rekonstrukcję twarzy. Tylko ona wierzy w siły nadprzyrodzone i nie przeszkadza jej obecność w laboratorium osoby posiadającej zdolności parapsychiczne. Inni chętnie wyprosiliby nieproszonego gościa, jednak zaczynają zastanawiać się nad własną śmiercią. Hodgins bada osy, których gniazdo odkryto wewnątrz czaszki i dokonuje przełomowego odkrycia. Okazuje się, że należy ona do czternastoletniego Colina Gibsona, który zaginął dwa lata temu. Jednak wydaje się, że zarówno rodzina, jak i przyjaciele nie mieli nic wspólnego z jego śmiercią. Brennan i Hodgins wracają do badań i analizują dziwne przebarwienia na kościach ofiary.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także