Kości 8: Ale w kawale (8)

Kości 8: Ale w kawale (8)

(Bones 8: The But in the Joke)

serial kryminalny USA 2012-2013   od 12 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, T.J. Thyne
Reżyseria:Ian Toynton
W skrócie:Uliczny artysta Seth Zalinsky spada na... zwłoki mężczyzny ze strzałą w głowie. To Morgan Donnelly, zaginiony telemarketer i komik. Przyczyną jego śmierci nie jest strzała, lecz pobicie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mijają trzy miesiące odkąd Temperance Brennan (Emily Deschanel), oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, uciekła razem ze swoją córeczką z Waszyngtonu. Nikt nie zna ich miejsca pobytu. Obie muszą być bardzo ostrożne, gdyż są ścigane przez stróżów prawa i psychopatycznego geniusza komputerowego. Booth (David Boreanaz) zawieszony w obowiązkach agenta zajmuje się w FBI pracą biurową. Od śledztwa w sprawie Brennan odsunięty zostaje też dr Lance Sweets (John Francis Daley). Tymczasem obowiązki służbowe i gabinet Temperance przejmuje jej asystent Clark Edison (Eugene Byrd). Kolejna seria popularnego serialu, zainspirowanego powieściami kryminolog i antropolog Kathy Reichs.

W tym odcinku

Uliczny artysta Seth Zalinsky spada z dużej wysokości wprost na... zwłoki mężczyzny ze strzałą w głowie. Nie odnosi żadnych obrażeń. Problem w tym, że szczątki przyklejają się do niego. Dzięki stażyście Colinowi Fisherowi udaje się ustalić tożsamość denata. To Morgan Donnelly, zaginiony przed trzema dniami telemarketer i komik. Badania kości wykazują, iż to nie strzała, lecz dotkliwe pobicie przyczyniły się do jego śmierci. Tymczasem Sweets, analizując występy Morgana, dochodzi do wniosku, że mógł on kraść dowcipy. Podążając tym tropem Booth i Brennan trafiają do klubu, gdzie denat prezentował swoje żarty. Na potrzeby śledztwa Seeley postanawia spróbować swoich sił na scenie. Tymczasem Angela rozpoznaje w kręcącym się po laboratorium Sethcie Zalinskim tajemniczego artystę, którego od lat ubóstwia. Z miłości do sztuki... zdradza Hodginsa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także