Kości 7: Zwrot akcji w tornadzie (5)

Kości

sezon 7 odc. 5: Zwrot akcji w tornadzie

(Bones 7: The Twist in the Twister)

serial kryminalny USA 2011-2012   od 12 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Tamara Taylor
Reżyseria:Jeannot Szwarc
W skrócie:Ekipa Bootha prowadzi śledztwo w sprawie śmierci członka grupy łowców tornad. Początkowo przyjmują hipotezę, że zginął podczas huraganu. Sekcja zwłok wykazuje jednak, że został zamordowany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Antropolog Temperance Brennan (Emily Deschanel) pracuje w centrum badawczym Jeffersonian Institute. Wraz z zespołem naukowców pomaga FBI w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw, kiedy tradycyjne metody dochodzeniowe zawodzą. Doktor Brennan posiada niezwykłą umiejętność odczytywania informacji dotyczących zbrodni z kości ofiar. Współpracuje z Seeleyem Boothem (David Boreanaz), agentem wydziału zabójstw, który jest nieco sceptyczny wobec prowadzenia śledztwa w oparciu o analizę ludzkich szczątków. Mimo różnego podejścia do spraw zawodowych, Temperance i Seeleya łączy uczucie, którego owocem jest dziecko. Brennan mimo bycia w ciąży nie zamierza jednak rezygnować z pracy. Nie chce też formalizować swojego związku z Boothem, co powoduje liczne sprzeczki między nimi. Serial jest zainspirowany bestsellerowymi powieściami pisarki, kryminolog i antropolog Kathy Reichs.

W tym odcinku

Booth razem z ekipą Jeffersonian Institute prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci członka grupy łowców tornad. Śledczy przyjmują hipotezę, że zginął on podczas huraganu, który nawiedził ostatnio okolicę. Sekcja zwłok wykazuje jednak, że mężczyzna padł ofiarą morderstwa. Booth staje się nadopiekuńczy w stosunku do Brennan. Chcąc ją chronić, przeszkadza jej w pracy, co bardzo nie podoba się pani antropolog. Tymczasem w laboratorium zjawia się ojciec Angeli, sławny muzyk rockowy, który przywozi jej dziecku oryginalny prezent - elektryczną gitarę. Na jej widok maluch wpada w zachwyt. Angela i Hodgins są coraz bardziej zmęczeni rodzicielskimi obowiązkami. Mało śpią, co przekłada się na ich efektywność pracy. Ojciec Angeli oferuje im pomoc. Proponuje, że zajmie się wnukiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)