Kości 6: Siostrzany grzech (12)

Kości

sezon 6 odc. 12: Siostrzany grzech

(Bones: The Sin in the Sisterhood)

serial kryminalny USA 2011   od 12 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, T.J. Thyne
Reżyseria:Rob Hardy
W skrócie:Na polu kukurydzy zostaje znalezione ciało mężczyzny. Booth i Brennan szybko zbierają dowody, gdyż nadciąga burza. Ofiarą jest Ed Samuel. Niebawem na jaw wychodzi jego rodzinny sekret.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Antropolog doktor Temperance Brennan (Emily Deschanel) pracuje w centrum badawczym Jeffersonian Institute. Wraz z zespołem naukowców pomaga FBI w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw, kiedy tradycyjne metody dochodzeniowe zawodzą. Doktor Brennan posiada niezwykłą umiejętność odczytywania informacji dotyczących zbrodni z kości ofiar. Na co dzień badaczka współpracuje z Seeleyem Boothem (David Boreanaz), agentem wydziału zabójstw. Serial jest zainspirowany bestsellerowymi powieściami pisarki, kryminolog i antropolog Kathy Reichs.

W tym odcinku

Na polu kukurydzy znaleziono ciało czterdziestoletniego mężczyzny, ubranego jak strach na wróble. Booth i Brennan muszą szybko zebrać potrzebne im dowody, gdyż nad miejsce zbrodni nadciąga potężna burza. Ofiara zostaje zidentyfikowana jako Ed Samuel, pracownik pobliskiej farmy. Wkrótce antropolog i agent FBI udają się do wdowy po mężczyźnie, która miesza razem ze swoimi dwiema siostrami. Niebawem na jaw wychodzi skrywany od lat rodzinny sekret. Okazuje się, że wszystkie trzy kobiety były jednocześnie żonami Eda. Analiza śladów na ubraniu denata naprowadza śledczych na intrygujący trop.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)