Kości 6: Powykręcane kości w stopionej ciężarówce (8)

Kości

sezon 6 odc. 8: Powykręcane kości w stopionej ciężarówce

(Bones: The Twisted Bones in the Melted Truck)

serial kryminalny USA 2010   od 12 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, T.J. Thyne
Reżyseria:Gordon Lonsdale
W skrócie:Hannah obawia się spotkania z Parkerem, synem Bootha. Tymczasem on rozpoczyna kolejne dochodzenie. W spalonym samochodzie ciężarowym zginął człowiek. Miał nienaturalnie powykręcane kości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Antropolog doktor Temperance Brennan (Emily Deschanel) pracuje w centrum badawczym Jeffersonian Institute. Wraz z zespołem naukowców pomaga FBI w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw, kiedy tradycyjne metody dochodzeniowe zawodzą. Doktor Brennan posiada niezwykłą umiejętność odczytywania informacji dotyczących zbrodni z kości ofiar. Na co dzień badaczka współpracuje z Seeleyem Boothem (David Boreanaz), agentem wydziału zabójstw. Serial jest zainspirowany bestsellerowymi powieściami pisarki, kryminolog i antropolog Kathy Reichs.

W tym odcinku

Hannah obawia się spotkania z Parkerem, synem Bootha. Ma wątpliwości, czy chłopiec ją zaakceptuje. Tymczasem agent wraz ze swoją partnerką, dr Brennan, rozpoczyna kolejne dochodzenie. W spalonym samochodzie ciężarowym zginął człowiek. Mimo że ciało ofiary jest zwęglone, śledczy od razu zwracają uwagę na nienaturalnie powykręcane kości. Hodgins bada tajemniczy biały proszek znaleziony w pobliżu zwłok. Brennan i Booth odkrywają zaś kompromitujące fakty z życia żony ofiary, Kathy Lyford. Kobieta pracuje jako nauczycielka i prawdopodobnie miała romans z nastolatkiem. Sadzą, że jest to ważny trop w sprawie zabójstwa jej męża. W kręgu podejrzanych znajduje się także czworo jej uczniów: Randy Siminoff, Paul Linoto, Jill Macintosh i Amber Flaire. Angela odkrywa, że mężczyzna zginął w wyniku ran zadanych narzędziem o rzadko spotykanym ostrzu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)