Kości 6: Para w jaskini (2)

Kości

sezon 6 odc. 2: Para w jaskini

(Bones: The Couple in the Cave)

serial kryminalny USA 2010   od 12 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, T.J. Thyne
Reżyseria:Milan Cheylov
W skrócie:Turyści znajdują na terenie parku dwa ludzkie szkielety. Booth i Brennan udaje się ustalić tożsamość jednej z ofiar i wygląd drugiej ofiary. To mężczyzna podobny do... George'a Clooneya.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Antropolog doktor Temperance Brennan (Emily Deschanel) pracuje w centrum badawczym Jeffersonian Institute. Wraz z zespołem naukowców pomaga FBI w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw, kiedy tradycyjne metody dochodzeniowe zawodzą. Doktor Brennan posiada niezwykłą umiejętność odczytywania informacji dotyczących zbrodni z kości ofiar. Na co dzień badaczka współpracuje z Seeleyem Boothem (David Boreanaz), agentem wydziału zabójstw. Serial jest zainspirowany bestsellerowymi powieściami pisarki, kryminolog i antropolog Kathy Reichs.

W tym odcinku

Dwoje turystów znajduje w jaskini na terenie parku narodowego dwa ludzkie szkielety. Booth i Brennan rozpoczynają śledztwo. Wkrótce udaje im się ustalić tożsamość jednej z ofiar - to Hillary Fuller. Niestety, nadal nie wiadomo, kim była druga zamordowana osoba. Dzięki rekonstrukcji twarzy, jaką sporządziła Angela, udaje się ustalić, jak wyglądała. Ku zdziwieniu śledczych mężczyzna był niezwykle podobny do... George'a Clooneya. Trop prowadzi specjalistów z Jeffersonian Institute do wspólnoty anonimowych alkoholików, do której należały ofiary. Niedługo potem okazuje się, że łączyła je głębsza relacja, co powodowało, że narzeczona mężczyzny czuła się zazdrosna. Kobieta staje się główną podejrzaną. Wkrótce na jaw wychodzą wstrząsające fakty na temat tej tragedii. Tymczasem Bootha odwiedza jego nowa dziewczyna, Hannah Burley. Jej wizyta wywołuje spore zamieszanie w laboratorium Jeffersonian Institute.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)