Kości 6: Lekarka ze zdjęcia (9)

Kości

sezon 6 odc. 9: Lekarka ze zdjęcia

(Bones: The Doctor in the Photo)

serial kryminalny USA 2010   od 12 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, T.J. Thyne
Reżyseria:Ian Toynton
W skrócie:Pod wpływem ulewnego deszczu przewraca się ogromne drzewo, odsłaniając ludzki szkielet. Ofiarą okazuje się znana kardiochirurg Lauren Eames. Była osobą oddaną pracy, sumienną ale zimną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Antropolog doktor Temperance Brennan (Emily Deschanel) pracuje w centrum badawczym Jeffersonian Institute. Wraz z zespołem naukowców pomaga FBI w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw, kiedy tradycyjne metody dochodzeniowe zawodzą. Doktor Brennan posiada niezwykłą umiejętność odczytywania informacji dotyczących zbrodni z kości ofiar. Na co dzień badaczka współpracuje z Seeleyem Boothem (David Boreanaz), agentem wydziału zabójstw. Serial jest zainspirowany bestsellerowymi powieściami pisarki, kryminolog i antropolog Kathy Reichs.

W tym odcinku

Pod wpływem ulewnego deszczu przewraca się ogromne drzewo, odsłaniając ludzki szkielet ukryty wśród korzeni. Na miejsce makabrycznego znaleziska przyjeżdżają Brennan i Booth. Hannah, dziewczyna agenta, pomaga ustalić tożsamość ofiary. Okazuje się nią znana kardiochirurg Lauren Eames, która zaginęła kilkanaście miesięcy temu. Była samotną kobietą bez reszty oddaną swojej pracy, osobą sumienną, ale zimną. Temperance znajduje w niej wiele podobieństw do samej siebie. Powoli młoda naukowiec zaczyna uświadamiać sobie, jak wielki popełniła błąd, odtrącając Bootha. Obsesyjnie usiłuje rozwiązać zagadkę śmierci Eames.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)