Kości 6: Larwy w mięśniaku (3)

Kości

sezon 6 odc. 3: Larwy w mięśniaku

(Bones: The Maggots in the Meathead)

serial kryminalny USA 2010   od 12 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, T.J. Thyne
Reżyseria:Tim Southam
W skrócie:Na plaży w Jersey Shore znaleziono szkielet mężczyzny. To jeden z uczestników reality show, który nagrywany jest w okolicy. Śledczy próbują ustalić komu zależało na jego zabójstwie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Antropolog doktor Temperance Brennan (Emily Deschanel) pracuje w centrum badawczym Jeffersonian Institute. Wraz z zespołem naukowców pomaga FBI w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw, kiedy tradycyjne metody dochodzeniowe zawodzą. Doktor Brennan posiada niezwykłą umiejętność odczytywania informacji dotyczących zbrodni z kości ofiar. Na co dzień badaczka współpracuje z Seeleyem Boothem (David Boreanaz), agentem wydziału zabójstw. Serial jest zainspirowany bestsellerowymi powieściami pisarki, kryminolog i antropolog Kathy Reichs.

W tym odcinku

Na plaży w Jersey Shore znaleziono szkielet mężczyzny. To Richie "The V" Genaro, jeden z uczestników reality show, który nagrywany jest w okolicy. Śledczy próbują dowiedzieć się, komu mogło zależeć na zabójstwie wschodzącej gwiazdy telewizji. Matka ofiary twierdzi, że jej syn wpadł w złe towarzystwo za sprawą Frankie'go. Booth i Brennan wybierają się na imprezę klubową na plaży, by bliżej poznać znajomych Richie'go. Wkrótce wychodzi na jaw, że chłopak regularnie przedawkowywał sterydy. Terror, który handlował specyfikami, stracił przez to pracę trenera w klubie fitness. Mężczyzna staje się głównym podejrzanym. Tymczasem Hannah postanawia wprowadzić się do Bootha. Cam odkrywa, że Angela jest w ciąży.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)