Kości 6: Cała moc w torebce (10)

Kości

sezon 6 odc. 10: Cała moc w torebce

(Bones: The Body in the Bag)

serial kryminalny USA 2011   od 12 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, T.J. Thyne
Reżyseria:Kate Woods
W skrócie:Młody mężczyzna odnajduje w domu swojej dziewczyny ludzkie szczątki. Po badaniach okazuje się, że to ciało Chinki Jenny Yang. Booth i Brennan jadą do Chinatown.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Antropolog doktor Temperance Brennan (Emily Deschanel) pracuje w centrum badawczym Jeffersonian Institute. Wraz z zespołem naukowców pomaga FBI w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw, kiedy tradycyjne metody dochodzeniowe zawodzą. Doktor Brennan posiada niezwykłą umiejętność odczytywania informacji dotyczących zbrodni z kości ofiar. Na co dzień badaczka współpracuje z Seeleyem Boothem (David Boreanaz), agentem wydziału zabójstw. Serial jest zainspirowany bestsellerowymi powieściami pisarki, kryminolog i antropolog Kathy Reichs.

W tym odcinku

Młody mężczyzna odnajduje pod prysznicem w domu swojej dziewczyny ludzkie szczątki. Wszystko wskazuje, że ofiarą jest jego ukochana, Paisley. Po badaniach okazuje się, że to ciało Chinki Jenny Yang, pracującej w nielegalnej fabryce produkującej podrabiane torebki. Booth i Brennan jadą do Chinatown, by porozmawiać z Mamą Liu, właścicielkę restauracji, która była jedną z niewielu osób znającą ofiarę. Wkrótce w lokalu zjawia się policja i aresztuje wszystkich gości, łącznie z Seeleyem i Temperance. Akcją dowodzi Eric Anderson. Niedługo potem okazuje się, że znał on zmarłą Chinkę. Tymczasem Brennan zwierza się Sweetsowi, że nadal kocha Bootha. Kobieta obawia się, że jeśli o jej uczuciach dowie się Hannah, ich przyjaźń będzie skończona.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)