Kości (6/22)

Kości

sezon 5 odc. 6/22

(Bones: The Tough Man in the Tender Chicken)

serial kryminalny USA 2009-2010   od 16 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, T.J. Thyne
Reżyseria:Dwight H. Little
W skrócie:Drużyna harcerek znajduje nad rzeką zwłoki mężczyzny. Dr Brennan i Booth ustalają, że sprawa może być powiązana z zaginięciem żołnierza z tajnej jednostki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Antropolog doktor Temperance Brennan (Emily Deschanel) pracuje w centrum badawczym Jeffersonian Institute. Wraz z zespołem naukowców pomaga FBI w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw, kiedy tradycyjne metody dochodzeniowe zawodzą. Doktor Brennan posiada niezwykłą umiejętność odczytywania informacji dotyczących zbrodni z kości ofiar. Na co dzień badaczka współpracuje z Seeleyem Boothem (David Boreanaz), agentem wydziału zabójstw. Serial jest zainspirowany bestsellerowymi powieściami pisarki, kryminolog i antropolog Kathy Reichs.

W tym odcinku

Grupa harcerek znajduje nad rzeką zwłoki mężczyzny i dostarcza je do siedziby Jeffersonian Institute. Cam rozpoczyna autopsję zwłok. Jej uwagę zwraca odór wydobywający się z ciała i brak kilku palców. Hodgins, wielbiciel teorii spiskowych, podejrzewa, że mężczyzna jest ofiarą rządowego spisku. W tym przekonaniu utwierdza go informacja od Bootha, który odkrył, że ostatnio zaginął żołnierz jednostki pracującej nad stworzeniem superwojownika. Tymczasem udaje się ustalić tożsamość denata. To Nick Rabin, dyrektor kurzej fermy. Był on w konflikcie z Johnem Collinsem, obrońcą praw zwierząt, oraz z sąsiadami, którym przeszkadzał smród wydobywający się z gospodarstwa. Tymczasem na farmie trwają protesty aktywistów. Wśród używanych przez nich rekwizytów pojawiają się... brakujące palce denata.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)