Kości (4/22)

Kości

sezon 1 odc. 4/22

(Bones: The Man in the Bear)

serial kryminalny USA 2005   od 16 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan
Reżyseria:Allan Kroeker
W skrócie:W żołądku martwego niedźwiedzia znaleziono ludzką rękę. Z badań wynika, że została odcięta, zanim znalazł ją niedźwiedź. Booth i Brennan sądzą, że poszukują mordercy-kanibala.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Antropolog Temperance Brennan (Emily Deschanel) pracuje w centrum badawczym Jeffersonian Institute. Wraz z zespołem naukowców pomaga FBI w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw, kiedy tradycyjne metody dochodzeniowe zawodzą. Doktor Brennan posiada niezwykłą umiejętność odczytywania informacji dotyczących zbrodni z kości ofiar. W czasie wolnym od pracy zajmuje się pisaniem powieści. Pani antropolog współpracuje z Seeleyem Boothem (David Boreanaz), agentem wydziału zabójstw, który jest nieco sceptyczny wobec prowadzenia śledztwa w oparciu o analizę ludzkich szczątków. Mimo różnego podejścia do spraw zawodowych, Temperance i Seeleya łączy jakaś niezauważalna więź. Serial jest zainspirowany bestsellerowymi powieściami pisarki, kryminolog i antropolog Kathy Reichs.

W tym odcinku

W lasach stanu Waszyngton strażnik leśny i weterynarz znajdują martwego niedźwiedzia, a w jego wnętrzu ludzką rękę. Zostaje ona przesłana do analizy w instytucie dr Brennan. Badania potwierdzają, że ręka została odcięta, zanim znalazł ją niedźwiedź. Booth i Brennan muszą jechać na miejsce zbrodni, do miasteczka Aurora, by tam przeprowadzić śledztwo. Dowiadują się tam o kolejnych podobnych morderstwach. Okazuje się, że zabici padli ofiarą kanibala.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)