Kości (26-ost.)

Kości

sezon 4 odc. 26-ost.

(Bones: The End in the Beginning)

serial kryminalny USA 2009   od 12 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, T.J. Thyne
Reżyseria:Ian Toynton
W skrócie:Booth śni, że w jego i Brennan klubie dochodzi do zabójstwa. Na miejscu zjawiają się bohaterowie serialu w innych niż zwykle rolach. Śledztwo prowadzą detektywi Camille i brat Bootha, Jared.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Antropolog Temperance Brennan (Emily Deschanel) pracuje w centrum badawczym Jeffersonian Institute. Wraz z zespołem naukowców pomaga FBI w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw, kiedy tradycyjne metody dochodzeniowe zawodzą. Doktor Brennan posiada niezwykłą umiejętność odczytywania informacji dotyczących zbrodni z kości ofiar. W czasie wolnym od pracy zajmuje się pisaniem powieści. Pani antropolog współpracuje z Seeleyem Boothem (David Boreanaz), agentem wydziału zabójstw, który jest nieco sceptyczny wobec prowadzenia śledztwa w oparciu o analizę ludzkich szczątków. Mimo różnego podejścia do spraw zawodowych, Temperance i Seeleya łączy jakaś niezauważalna więź. Serial jest zainspirowany bestsellerowymi powieściami pisarki, kryminolog i antropolog Kathy Reichs.

W tym odcinku

Booth ma sen. W należącym do niego i Brennan nocnym klubie dochodzi w nocy do zabójstwa mężczyzny. Na miejscu zbrodni zjawiają się bohaterowie serialu, w innych niż zwykle rolach. Śledztwo prowadzą detektywi z wydziału zabójstw: Camille i brat Bootha, Jared. Przesłuchują asystenta Brennan, Zacka, który znalazł zwłoki. Hostessa Angela nie potrafi pomóc w ustaleniu tożsamości zabitego. Barman Sweets niczego nie widział i nie słyszał. Miejski radny Max Keenan oferuje pomoc, ale żąda łapówki. Znany autor kryminałów, Hodgins, sugeruje, że za morderstwem stoi tajemniczy perski inwestor, który uwiódł Brennan. Ona i Booth spostrzegają, że ich pracownicy ukrywają dowody i mnożą fałszywe tropy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)