Kości 2 (4/21)

Kości

sezon 2 odc. 4/21

(Bones: The Blonde in the Game)

serial kryminalny USA 2006   od 16 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan
Reżyseria:Bryan Spicer
W skrócie:W czasie joggingu pewien człowiek odkrywa zwłoki. Wyjaśnieniem sprawy zajmują Booth i Brennan. Dziewczyna została zakopana w ziemi ok. siedem lat temu. Może to zbrodnia seryjnego zabójcy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Antropolog Temperance Brennan (Emily Deschanel) pracuje w centrum badawczym Jeffersonian Institute. Wraz z zespołem naukowców pomaga FBI w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw, w których tradycyjne metody dochodzeniowe zawodzą. Doktor Brennan posiada niezwykłą umiejętność odczytywania informacji dotyczących zbrodni z kości ofiar. W czasie wolnym od pracy zajmuje się pisaniem powieści. Pani antropolog współpracuje z Seeleyem Boothem (David Boreanaz), agentem specjalnym FBI, który jest nieco sceptyczny wobec prowadzenia śledztwa w oparciu o analizę ludzkich szczątków. Mimo różnego podejścia do spraw zawodowych, Temperance i Seeleya łączy jakaś niezauważalna więź. Serial jest zainspirowany bestsellerowymi powieściami pisarki, kryminolog i antropolog Kathy Reichs.

W tym odcinku

W czasie joggingu pewien człowiek odkrywa ludzkie zwłoki. Do wyjaśnienia tej sprawy zostają wyznaczeni Booth i Brennan. W laboratorium okazuje się, że to ciało nastolatki, noszące ślady uderzenia w głowę łyżką do opon oraz krępowania rąk i nóg. Dziewczyna została zakopana w ziemi twarzą w dół co najmniej siedem lat temu. Okoliczności jej śmierci wskazują, że zbrodni dokonał seryjny zabójca Howard Epps.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także