Kości 12 (1/12)

Kości 12 (1/12)

(Bones: The Hope In The Horror)

serial kryminalny USA 2017   od 12 lat
Występują:Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, T.J. Thyne
Reżyseria:Emily Deschanel
W skrócie:Brennan zostaje uprowadzona przez swojego byłego asystenta, Zacka Addy'ego. Booth wraz z ekipą rozpoczyna poszukiwania partnerki. Niestety, to początek piętrzących się kłopotów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o codziennej pracy grupy antropologów z waszyngtońskiego Instytutu Jeffersona, którzy pomagają FBI znaleźć sprawców makabrycznych morderstw. Zespołem dowodzi doktor Temperance Brennan (Emily Deschanel), zwana przez wszystkich "Bones". Wraz ze swoim życiowym partnerem, Seeleyem Boothem (David Boreanaz), potrafi rozpracować każdą zagadkę kryminalną. W finałowym sezonie serialu wspólnie poprowadzą śledztwo dotyczące ich dawnego współpracownika, doktora Zachary'ego Uriaha "Zacka" Addy'ego. Jak się okazało, jest on seryjnym mordercą.

W tym odcinku

Odurzona Brennan odzyskuje przytomność i uświadamia sobie, że została uprowadzona przez swojego byłego asystenta. Booth nadal poszukuje koleżanki po fachu. Dr Jack Hodgins i stażysta Wendell Bray namierzają miejsce, gdzie jest przetrzymywana Brennan, i ruszają jej na ratunek. Tymczasem Zack Addy, były asystent ekspertki, twierdzi, że jest niewinny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)