Kontra: Odwet (1)

Kontra: Odwet (1)

(Strike Back)

serial sensacyjny Wielka Brytania/USA 2017   dla dorosłych
Występują:Warren Brown, Daniel MacPherson, Roxanne McKee, Alin Sumarwata
Reżyseria:Michael J. Bassett
W skrócie:Omair Idrisi, bezwzględny terrorysta, przetrzymywany w więzieniu w Syrii, ucieka po zasadzce w pobliżu granicy z Jordanem. Tajna brytyjska jednostka antyterrorystyczna ma go zabić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Samuel Wyatt (Daniel MacPherson), Thomas "Mac" McAllister (Warren Brown), Gracie Novin (Alin Sumarwata) oraz Natalie Reynolds (Roxanne McKee) zostają nowymi członkami tajnej brytyjskiej jednostki antyterrorystycznej Sekcja 20. Agenci wyposażeni są w nowoczesny sprzęt, który ma im pomóc powstrzymać terrorystę Omaira Idrisi (Don Hany) i jego żonę Jane Lowry (Katherine Kelly) przed użyciem broni masowego rażenia. W tym celu udają się w niebezpieczną wyprawę po Afryce, Bliskim Wschodzie i Europie.

W tym odcinku

Premiera sezonu. Omair Idrisi, bezwzględny terrorysta, przetrzymywany w więzieniu w Syrii, ucieka po zasadzce w pobliżu granicy z Jordanem. W tym czasie tajna brytyjska jednostka antyterrorystyczna Sekcja 20 zostaje powołana, by go zabić. Wyposażeni w najnowszą technologię, nowi członkowie zespołu S20 - Samuel Wyatt, Thomas "Mac" McAllister, kapitan Natalie Reynolds i Lance Corporal Gracie Novin - wyruszają do Libii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)