Konfrontacje Agaty (11/12)
| W skrócie: | Prowadząca obserwuje starcie zwolenniczek i przeciwniczek damsko-męskiej przyjaźni. W opinii reprezentantek jednej opcji przedstawiciele dwóch przeciwnych płci mogą utrzymać taką relację. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| niedziela, 14 grudnia za 11 dni |
4:15 | TVN Style |
Opis
Agata Młynarska gości w studiu dwie panie, które mają całkowicie odmienne poglądy na dany temat. W poszczególnych odcinkach dyskutują ze sobą zwolenniczki i przeciwniczki m.in. operacji plastycznych, posiadania dzieci, współżycia przed ślubem i wybaczenia zdrady. Gospodyni show próbuje pomóc swoim gościom w wypracowaniu kompromisu.
Tym razem prowadząca obserwuje starcie zwolenniczek i przeciwniczek przyjaźni między kobietą i mężczyzną. W opinii reprezentantek jednej opcji przedstawiciele dwóch przeciwnych płci jak najbardziej mogą nawiązać i utrzymać relację opartą na wzajemnym wsparciu. Panie będące przeciwnego zdania twierdzą, że taka znajomość prędzej czy później kończy się romansem lub scenami zazdrości, urządzanymi przez jedną ze stron.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Agata Młynarska
gospodarz
Zobacz także
- Konfrontacje Agaty (2/12) - program publicystyczny - noc wt./śr., 2 na 3 grudnia 3:55
- Konfrontacje Agaty (3/12) - program publicystyczny - noc śr./czw., 3 na 4 grudnia 3:55
- Konfrontacje Agaty (4/12) - program publicystyczny - noc czw./pt., 4 na 5 grudnia 3:50
- Konfrontacje Agaty (5/12) - program publicystyczny - noc pt./sob., 5 na 6 grudnia 4:15
- Konfrontacje Agaty (6/12) - program publicystyczny - noc sob./niedz., 6 na 7 grudnia 4:00
- Konfrontacje Agaty (7/12) - program publicystyczny - noc pon./wt., 8 na 9 grudnia 4:00
- Konfrontacje Agaty (8/12) - program publicystyczny - noc wt./śr., 9 na 10 grudnia 4:00
- Konfrontacje Agaty (9/12) - program publicystyczny - noc śr./czw., 10 na 11 grudnia 4:00
- Konfrontacje Agaty (10/12) - program publicystyczny - noc czw./pt., 11 na 12 grudnia 3:55
- Konfrontacje Agaty (12) - program publicystyczny - noc pon./wt., 15 na 16 grudnia 4:00