Kompania X (1/8)

Kompania X (1/8)

(X Company: Pilot)

serial wojenny Kanada 2015   od 12 lat
Występują:Evelyne Brochu, Jack Laskey, Warren Brown, Torben Liebrecht
Reżyseria:David Frazee
W skrócie:Młodzi szpiedzy zostają wysłani do okupowanej przez Niemców Francji. Mają pokrzyżować plany oficera SS, który zamierza rozstrzelać mieszkańców prowincjonalnego miasta za współpracę z ruchem oporu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga wojna światowa. W leżącym niedaleko jeziora Ontario małym mieście spotyka się pięcioro młodych ludzi. Zostali oni wybrani do wzięcia udziału w tajnej misji. Każdy z nich jest obdarzony wyjątkowymi zdolnościami, dzięki czemu razem tworzą świetnie uzupełniającą się grupę. Wkrótce dzięki wyczerpującemu treningowi młodzi agenci nabywają kolejnych umiejętności potrzebnych do skutecznego szpiegowania Niemców w Europie, głównie we Francji. Każdy odcinek tego opartego na prawdziwych wydarzeniach serialu przedstawia inną misję, z którą mierzą się bohaterowie.

W tym odcinku

Grupa młodych szpiegów otrzymuje swoje pierwsze zadanie. Zostaje wysłana do okupowanej przez Niemców Francji. Na miejscu alianccy agenci muszą pokrzyżować plany bezwzględnego oficera SS, który zamierza rozstrzelać wszystkich mieszkańców prowincjonalnego miasta za współpracę z ruchem oporu. Tymczasem dowódca Obozu X, pułkownik Duncan Sinclair, chce wysłać do akcji bojowej także młodego rekruta, któremu nie udało się zaliczyć szkolenia fizycznego, ale jest obdarzony wybitną inteligencją i fotograficzną pamięcią.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)