Komornicy 2 (2/10)

Komornicy 2 (2/10)

serial dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Organizator imprez dla dzieci popadł w długi, co wpędziło jego żonę w chorobę. Mężczyznę odwiedza komornik. Komornik próbuje także wyegzekwować zapłatę mandatu za jazdę pod wpływem alkoholu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie ludzi z całej Polski, którzy stracili dorobek życia w wyniku egzekucji komorniczej. Każdy odcinek przedstawia autentyczne interwencje i licytacje. Kamera towarzyszy egzekutorom w codziennej pracy, kiedy przychodzą do domów i firm, żądając spłaty długu. Często napotykają po drugiej stronie żal i bezsilność pomieszane ze smutkiem, rozgoryczeniem i agresją. Okazuje się, że o finansowych tarapatach zwykle decydują lekkomyślność, niewiedza, a czasem nieuczciwość.

W tym odcinku

Organizator imprez dla dzieci popadł w długi, co wpędziło jego żonę w chorobę. Mężczyznę odwiedza komornik. Urzędnicy, by ściągnąć kilkanaście tysięcy złotych długu, zabiorą lawetę z serwisu. Komornik próbuje także wyegzekwować zapłatę mandatu za jazdę pod wpływem alkoholu oraz doprowadzi do eksmisji niepłacącego alimentów ojca.