Komisarz Rex 9: W winie prawda (127)

Komisarz Rex 9: W winie prawda (127)

(Kommissar Rex: In vino veritas)

serial kryminalny Niemcy/Włochy/Austria 2008   od 12 lat
Występują:Kaspar Capparoni, Denise Zich, Ralph Palka, Pilar Abella
Reżyseria:Marco Serafini
W skrócie:Zostaje zamordowany właściciel rzymskiej restauracji. Wkrótce ginie również pracownik winiarni. Fabbri jest przekonany, że kluczem do całej zagadki jest zaginione wino.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o przygodach owczarka niemieckiego, tytułowego Reksa. Jest to prawdziwy psi arystokrata, a pełna wersja jego imienia to Reginald von Rawenholst. Gdy właściciel zwierzęcia ginie w strzelaninie w rzymskim centrum handlowym, Reksa przygarnia młody komisarz, Lorenzo Fabbri (Kaspar Capparoni). Po pewnym czasie czworonóg dołącza do policyjnego zespołu. W każdym odcinku pomaga swemu opiekunowi oraz jego zastępcy, inspektorowi Morini (Fabio Ferri), rozwiązać inną, skomplikowaną zagadkę kryminalną.

W tym odcinku

Zostaje zamordowany właściciel jednej z rzymskich restauracji, Giuseppe Iraci. Na miejsce zbrodni przybywa komisarz Lorenzo Fabbri. W trakcie śledztwa okazuje się, że z lokalu zginęła ostatnia dostawa drogiego wina. Młody funkcjonariusz odwiedza właściciela wytwórni tego alkoholu, wiekowego markiza Torregiani. Na miejscu zostają mu przedstawieni najbliżsi współpracownicy mężczyzny: Massimo Livi (Robert Madison) i Mario Sacchi (Ralph Palka). Wkrótce ginie również Cosimo Franchi, doświadczony pracownik winiarni, który dostarczył Iraciemu skrzynki skradzionego później trunku. Fabbri jest przekonany, że śmierć dostawcy ma związek z zabójstwem restauratora, a kluczem do całej zagadki jest zaginione wino.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)