Komisarz Rex 9: Przyjaciel na śmierć i życie (128)

Komisarz Rex 9: Przyjaciel na śmierć i życie (128)

7.2/10

(Kommissar Rex: Lontano da qui)

serial kryminalny Niemcy/Włochy/Austria 2008   od 12 lat
Występują:Kaspar Capparoni, Denise Zich, Michele De Virgilio, Pilar Abella
Reżyseria:Marco Serafini
W skrócie:Ktoś porywa Barbarę, córkę zamożnego przemysłowca. Ojciec składa okup i Barbara wraca do domu. Lorenzo kontynuuje śledztwo, gdyż podczas porwania zginął jej ochroniarz, przyjaciel komisarza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o przygodach owczarka niemieckiego, tytułowego Reksa. Jest to prawdziwy psi arystokrata, a pełna wersja jego imienia to Reginald von Rawenholst. Gdy właściciel zwierzęcia ginie w strzelaninie w rzymskim centrum handlowym, Reksa przygarnia młody komisarz, Lorenzo Fabbri (Kaspar Capparoni). Po pewnym czasie czworonóg dołącza do policyjnego zespołu. W każdym odcinku pomaga swemu opiekunowi oraz jego zastępcy, inspektorowi Morini (Fabio Ferri), rozwiązać inną, skomplikowaną zagadkę kryminalną.

W tym odcinku

W środku dnia, na ulicy, nieznani sprawcy porywają Barbarę, córkę zamożnego przemysłowca Pietra Lorii. Do zajęcia się tą sprawą zostaje wyznaczony Fabbri. Niebawem porywacze kontaktują się z Lorią żądając 5 mln euro okupu. Zrozpaczony ojciec jest gotowy na wszystko, byleby odzyskać jedynaczkę. Barbara wraca do domu. Lorenzo kontynuuje jednak śledztwo, gdyż podczas porwania zginął ochroniarz i kierowca kobiety, Roberto Muzzi, prywatnie przyjaciel komisarza. Oglądając nagranie z kamery banku, która zarejestrowała całe zdarzenie, funkcjonariusz zauważa pewien istotny szczegół.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)