Komisarz Rex 9: Mordercza krytyka (124)

Komisarz Rex 9: Mordercza krytyka (124)

(Kommissar Rex: Impara l'arte)

serial kryminalny Niemcy/Włochy/Austria 2008   od 12 lat
Występują:Kaspar Capparoni, Denise Zich, Fritz Karl, Pilar Abella
Reżyseria:Marco Serafini
W skrócie:Zostaje zamordowany znany krytyk sztuki. Śledztwo prowadzi do społeczności gejowskiej oraz męskiej prostytucji. Szybko okazuje się jednak, że młody model jest przez kogoś wrabiany...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o przygodach owczarka niemieckiego, tytułowego Reksa. Jest to prawdziwy psi arystokrata, a pełna wersja jego imienia to Reginald von Rawenholst. Gdy właściciel zwierzęcia ginie w strzelaninie w rzymskim centrum handlowym, Reksa przygarnia młody komisarz, Lorenzo Fabbri (Kaspar Capparoni). Po pewnym czasie czworonóg dołącza do policyjnego zespołu. W każdym odcinku pomaga swemu opiekunowi oraz jego zastępcy, inspektorowi Morini (Fabio Ferri), rozwiązać inną, skomplikowaną zagadkę kryminalną.

W tym odcinku

Zostaje zamordowany znany krytyk sztuki, Kurt Castro. Całe środowisko artystyczne Rzymu jest poruszone tą tragedią. Sprawa staje się mocno kontrowersyjna, gdy trop doprowadza śledczych do lokalnej społeczności gejowskiej oraz męskiej prostytucji. Szybko okazuje się jednak, że młodego modela, podejrzewanego o popełnienie zbrodni, wrabia ktoś znacznie potężniejszy. Osoba ta wykorzystuje do zatarcia śladów nowoczesną technikę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)