Komisarz Rex 9: Chińskie cienie (123)

Komisarz Rex 9: Chińskie cienie (123)

(Kommissar Rex: Ombre cinesi)

serial kryminalny Niemcy/Włochy/Austria 2008   od 12 lat
Występują:Kaspar Capparoni, Denise Zich, Jun Ichikawa, Pilar Abella
Reżyseria:Marco Serafini
W skrócie:Chen Ho nie odzyskał pożyczki porywa więc nastoletnią córkę dłużnika, śliczną Lin Shu. Komisarz Fabbri rozpoczyna trudne śledztwo w hermetycznym środowisku chińskich imigrantów w Rzymie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o przygodach owczarka niemieckiego, tytułowego Reksa. Jest to prawdziwy psi arystokrata, a pełna wersja jego imienia to Reginald von Rawenholst. Gdy właściciel zwierzęcia ginie w strzelaninie w rzymskim centrum handlowym, Reksa przygarnia młody komisarz, Lorenzo Fabbri (Kaspar Capparoni). Po pewnym czasie czworonóg dołącza do policyjnego zespołu. W każdym odcinku pomaga swemu opiekunowi oraz jego zastępcy, inspektorowi Morini (Fabio Ferri), rozwiązać inną, skomplikowaną zagadkę kryminalną.

W tym odcinku

Chen Ho nie zdołał odzyskać pożyczki, jaką zaciągnął u niego jeden z jego rodaków. W ramach zemsty planuje porwać nastoletnią córkę dłużnika, śliczną Lin Shu. Przypadkową ofiarą zajścia staje się wuj dziewczyny. Na miejsce zabójstwa przybywają komisarz Fabbri i Rex. Policjant rozpoczyna trudne śledztwo w hermetycznym środowisku chińskich imigrantów w Rzymie. Wykorzystując nieszablonowe metody usiłuje odnaleźć i ocalić Lin Shu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)