Komisarz Rex 7: Policjantów się nie całuje (91)

Komisarz Rex 7: Policjantów się nie całuje (91)

(Kommissar Rex: Polizisten küsst man nicht)

serial kryminalny Niemcy/Austria 2002   od 12 lat
Występują:Alexander Pschill, Elke Winkens, Martin Weinek, Gerhard Zemann
Reżyseria:Hajo Gies
W skrócie:Marc i Niki zakochują się w sobie i są zaskoczeni wiadomością, że będą razem pracować. Marc ma zastąpić Brandtnera na stanowisku szefa wydziału zabójstw, a Niki ma z nim współpracować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pomocnik wiedeńskich policjantów, owczarek niemiecki Rex, zyskuje dwoje nowych współpracowników. Są nimi Marc Hoffmann (Alexander Pschill), który przejął obowiązki Brandtnera po jego odejściu z wydziału zabójstw, oraz jego zawodowa partnerka Niki Herzog (Elke Winkens). Podczas gdy czworonóg próbuje zaakceptować zmiany, Mac i Niki mają problem ze swoimi relacjami. Muszą pogodzić sprawy zawodowe z rodzącym się między nimi uczuciem.

W tym odcinku

Funkcjonariusze Marc Hoffmann i Niki Herzog zakochują się w sobie. Następnego dnia są bardzo zaskoczeni wiadomością, że będą razem pracować. Marc ma zastąpić Brandtnera na stanowisku szefa wydziału zabójstw, a Niki zostaje mianowana współpracownicą swojego nowego szefa i zarazem ukochanego. Kobieta nie chce łączyć spraw sercowych z zawodowymi. Jest przekonana, że romans z przełożonym to zły pomysł. Zanim udaje się im porozmawiać na ten temat, dochodzi do pierwszej zbrodni, którą muszą zbadać wspólnie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)