Komisarz Rex 6: Śmierć przyszła dwa razy (89)

Komisarz Rex 6: Śmierć przyszła dwa razy (89)

(Kommissar Rex: Der Tod kam zweimal)

serial kryminalny Niemcy/Austria 2001   od 12 lat
Występują:Gedeon Burkhard, Heinz Weixelbraun, Martin Weinek, Gerhard Zemann
Reżyseria:Bodo Fürneisen
W skrócie:Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna, którego zwłoki znaleziono w śmieciach zginął od ran kłutych. Wyniki autopsji okazują się zaskakujące. W momencie zadawania ran mężczyzna już nie żył.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wilczur Rex jest wiernym partnerem komisarza Aleksa Brandtnera (Gedeon Burkhard) z wiedeńskiego wydziału zabójstw. Podczas gdy ten ostatni rozwiązuje zagadki kryminalne drobiazgowo, polegając na doświadczeniu i umiejętnościach zawodowych, Rex kieruje się wspaniałą psią intuicją. Dzięki niej rozpoznaje przestępców na odległość. Ponadto Rex uwielbia pościgi.

W tym odcinku

W kontenerze na śmieci pewien bezdomny odkrywa zwłoki mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że zginął on w wyniku ran kłutych klatki piersiowej. Policjanci ustalają, że ofiarą zbrodni jest znany model Marc Rainhard. Wyniki autopsji jego ciała okazują się zaskakujące. W momencie zadawania ran mężczyzna już nie żył. Jego zgon nastąpił wskutek przedawkowania metadonu. Dochodzenie prowadzi do współpracującej z Markiem projektantki Selmy Melle-Schneiders i jej córki Kathariny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)